Ženy nestačily na mistrovské Vítkovice

Po dvou vítězných utkáních čekal na klokanky aktuální mistr ligy, kterého z posledních čtvrtfinálových sérií play-off známe víc než dobře.

Nedělní utkání nám ale vůbec nevyšlo a soupeř o svém vítězství rozhodl prakticky hned v úvodu.

Na tabuli svítil čas 01:50 a Vítkovice už vedly 0:2. To byla velká rána pro naše hráčky, které se v dalším průběhu prezentovaly velmi slušnou hrou, ale Vítkovice trestaly každou chybu v domácí obraně. První třetina nakonec skončila 0:4 pro celek z Ostravy a velmi těžkou pozicí pro klokanky.

SESTŘIH BRANEK:

Ani v další části náš soupeř nepolevil a vstřelil další 4 branky. Klokanky ani za stavu 0:8 nesložily zbraně, vytvořily si gólové šance, ale v neděli nám prostě nebylo přáno. Po 40 minutách se šlo nakonec do šaten za stavu 0:9 a poslední třetina už se jen nakonec spíš dohrávala.

Vítkovice nakonec uzavřely gólový účet utkání na stavu 0:10 a zaslouženě odvezly z Děkanky všechny body.

Nás čeká už v neděli 29.9.2019 od 14:00 derby proti Tatranu Střešovice, tak nás přijďte podpořit, abychom se vrátily na vítěznou vlnu.

ROZHOVORY PO UTKÁNÍ:

Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): Zápas rozhodnutý bohužel po dvou minutách hry. Vítkovice nás dobrým pressingem a zodpovědnou hrou do šancí moc nepustili. Jsme rádi za dobrou třetí třetinu , kterou jsme odehráli a na další kolo se musíme připravit.

Komentář trenéra hostí (Tomáš Martiník): Od nás celkově nejpovedenější zápas z těch tří odehraných. Dnes jsme k aktivní hře a slušné produktivitě přidali i organizovanou hru dozadu. Jsme rádi za nulu vzadu a další desítku do útoku, ale chceme všechno ještě lépe. Díky Bohemce za zápas.

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:10
1. Barbora Husková, 2. Denisa Ferenčíková, 13. Veronika Enenkelová, 16. Barbora Husková, 21. Denisa Ferenčíková, 25. Sára Seevaldová, 25. Natálie Bartošová, 26. Eliška Planková, 39. Sára Seevaldová, 58. Veronika Enenkelová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 17, Martina Lerchová 10 - Nikola Příleská 10; po třetinách: 0:4, 0:5, 0:1;