Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Rozpis utkání
Kód Datum Domácí / hosté Výsledek
A01
25.05.2020
21:15
IBK Borovička
2litr v plastu
4:4
A02
26.05.2020
18:15
FbŠ Bohemians junioři
OdVahy
2:4
A03
26.05.2020
19:15
IBK Borovička
NIMBLE OLD MAN
5:6
B01
26.05.2020
20:15
Fbš Bohemians B
FbC Buldoci Radotin
10:6
B02
26.05.2020
21:15
FbK Kobylisy
Past strážci výčepu
7:3
C02
27.05.2020
21:15
Újezd nad Lesy
FKMP Spartak Praha
7:6
C02
28.05.2020
21:15
FbŠ Bohemians Old School
Koťátka
0:8
D01
29.05.2020
19:15
DREAM TEAM PRAHA
Black Angels veteráni
12:4
D02
29.05.2020
20:15
IBK ŠÍDLOS tygřík
IBK Kubánský klan
5:0k
B03
29.05.2020
21:15
FbŠ Bohemians B
Blakkbulls
30:1
A04
01.06.2020
20:15
OdVahy
IBK Borovička
4:6
A05
01.06.2020
21:15
2litr v plastu
NIMBLE OLD MAN
2:4
A06
02.06.2020
18:15
FbŠ Bohemians junioři
NIMBLE OLD MAN
2:15
B04
02.06.2020
19:15
Fbš Bohemians B
FbK Kobylisy
4:4
B05
02.06.2020
20:15
FbC Buldoci Radotin
Past strážci výčepu
6:9
B06
02.06.2020
21:15
FbK Kobylisy
Blakkbulls
30:1
C03
03.06.2020
21:15
Koťátka
FKMP Spartak Praha
11:4
C04
04.06.2020
21:15
FbŠ Bohemians Old School
Újezd nad Lesy
4:5
D03
05.06.2020
19:15
DREAM TEAM PRAHA
IBK ŠÍDLOS tygřík
6:7
D04
05.06.2020
20:15
Black Angels veteráni
IBK Kubánský klan
5:0k
B07
05.06.2020
21:15
FbC Buldoci Radotin
Blakkbulls
13:4
A08
08.06.2020
21:15
OdVahy
2litr v plastu
2:8
A09
09.06.2020
18:15
FbŠ Bohemians junioři
2litr v plastu
4:5
A10
09.06.2020
19:15
OdVahy
NIMBLE OLD MAN
0:7
B08
09.06.2020
20:15
Fbš Bohemians B
Past strážci výčepu
11:2
B09
09.06.2020
21:15
FbC Buldoci Radotin
FbK Kobylisy
5:8
C05
10.06.2020
21:15
Koťátka
Újezd nad Lesy
6:0
C06
11.06.2020
21:15
FbŠ Bohemians Old School
FKMP Spartak Praha
3:11
A07
12.06.2020
17:15
FbŠ Bohemians junioři
IBK Borovička
3:7
D05
12.06.2020
17:15
DREAM TEAM PRAHA
IBK Kubánský klan
5:0k
D06
12.06.2020
18:15
Black Angels veteráni
IBK ŠÍDLOS tygřík
5:2
B10
12.06.2020
19:15
Past strážci výčepu
Blakkbulls
4:1
Ke stažení
Jarní pohár 2020 - propozice stáhnout
Skupina A
#TýmZVRPSkóreBody
1.NIMBLE OLD MAN440032:912
2.IBK Borovička421122:177
3.2litr v plastu421119:147
4.OdVahy410310:233
5.FbŠ Bohemians junioři400411:310
Skupina B
#TýmZVRPSkóreBody
1.FbŠ Bohemians B431055:1310
2.FbK Kobylisy431049:1310
3.Past strážci výčepu420218:256
4.FbC Buldoci Radotin 410330:313
5.Blakkbulls40047:770
Skupina C
#TýmZVRPSkóreBody
1.Koťátka330025:49
2.Újezd nad Lesy320112:166
3.FKMP Spartak Praha310221:213
4.FbŠ Bohemians Old School30037:240
Skupina D
#TýmZVRPSkóreBody
1.DREAM TEAM PRAHA320123:116
2.IBK ŠÍDLOS tygřík320114:116
3.Black Angels veteráni320114:146
4.IBK Kubánský klan30030:150
Informace

PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

Týmy 2020:

FbŠ Bohemians Old School
FbŠ Bohemians B
Dream Team
FbC Buldoci Radotín
Black Angels veteráni
FbK Kobylisy
FbŠ Bohemians junioři
Blakkbulls
Past strážci výčepu
IBK Borovička
IBK ŠÍDLOS tygřík
OdVahy
Koťátka
IBK Kubánský klan
2litr v plastu
NIMBLE OLD MAN
Újezd nad Lesy