Muži A

Muži A Superliga florbalu

FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians

sobota 26.10.2019 17:00 | 8XM1-A050|Tipsport Superliga, 8. kolo @ ČPP Aréna Ostrava
5:4
1:1, 0:1, 4:2
FBC ČPP OSTRAVA
Z Ostravy jedou oba elitní týmy bez bodu
Společná cesta našich týmů do Ostravy nedopadla zrovna růžově. Muži nezvládli závěr utkání a těsně prohráli, ženy dostaly tvrdou lekci.

Utkání mužů slibovalo vyrovnanou partii a tak se i stalo. Klokany poslal do vedení Krebner a díky rychlé odpovědi na straně Ostravy se šlo do šaten za stavu 1:1 po první třetině.

Ani druhá část nenabídla gólové hody. Brankáře překonal pouze hostující Šárka a klokani tak drželi hubené vedení.

Diváci si přišli na své až v poslední třetině, a to především ti domácí. Ostrava v úvodu poslední části snížila, Forman vrátil chytrou střelou z přesilové hry vedení na stranu Bohemians, ale zbytečné chyby v závěru utkání nás stály body.

Ostrava využila nabídnutých šancí a otočila skóre na 5:3. Na to už dokázal reagovat jen Šebek, který snížil na konečných 5:4 při hře bez brankáře.

Klokani mají co napravovat a už v pondělí je čeká derby s Tatranem, kde se musí ukázat v lepším světle, než tomu bylo v Ostravě.

FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians 5:4
17. Jan Daniš, 43. Petr Stejskal, 53. Jiří Bauer, 59. Dominik Klimscha, 60. Dominik Kaloč - 15. Matyáš Krebner, 34. Jakub Šárka, 50. Filip Forman, 60. Patrik Šebek; rozhodčí: Libor Gavlas - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 137; zásahy brankářů: Štěpán Laja 19 - Michal Kotouček 12; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:2;

Nedařilo se ani našim hráčkám. Ty sice v Ostravě odehrály solidní první třetinu, ale ve zbytku utkání už tahaly za kratší konec.

Skóre se nakonec vyšplhalo až na hrozivých 14:5 pro domácí. Za klokanky se dvakrát trefila Poláková, a jednou Bočanová, Marešová a Reischlová.

I naše extraligové ženy musí na zápas rychle zapomenout. V pondělí mají na programu od 14:00 domácí zápas s Židenicemi, kde musí zabojovat a získat všechny body.

FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians 14:5
10. Michaela Mlejnková, 13. Denisa Kotzurová, 25. Markéta Vrlíková, 26. Paulína Hudáková, 32. Paulína Hudáková, 34. Kateřina Šromotová, 34. Denisa Kotzurová, 37. Kristína Hudáková, 41. Paulína Hudáková, 43. Viktória Grossová, 47. Andrea Pastušková, 50. Viktória Grossová, 53. Andrea Pastušková, 55. Michaela Mlejnková - 6. Hana Poláková, 23. Hana Poláková, 48. Eliška Reischlová, 57. Anna Marešová, 60. Adéla Bočanová; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Daniela Kreisingerová 19, Martina Lerchová 0; po třetinách: 2:1, 6:1, 6:3;